• +48 669-889-564
  • biuro@finanse-stepniak.pl
  • ul. Kilińskiego 11 lok. 5, 42-200 Częstochowa

Serdecznie polecam wszystkim szukającym dobrego doradcy finansowego. Dzięki pomocy Pana Sławka cały proces przebiegł bardzo sprawnie, niezwykle szybko oraz w bardzo miłej atmosferze - dzięki czemu obyło się bez stresu. Jeżeli ktoś szuka doradcy kredytowego to uważam że nie da się lepiej wybrać :)

avatar

Dominika

Serdecznie polecam Pana Sławka. Od początku do końca profesjonalny, cierpliwie udzielał wyczerpujących wyjaśnień wszystkich nurtujących mnie kwestii. Dzięki niemu proces ubiegania się o kredyt był możliwie najmniej stresujący i, co najważniejsze, zakończony sukcesem. Bardzo dziękuję za pomoc!

avatar

Zuzanna G.

Dzięki Panu Sławkowi cały proces ubiegania się o kredyt przebiegł bezproblemowo. Pan Sławek tłumaczył wszystko krok po kroku, cierpliwie odpowiadał na każde pytanie. Był też przygotowany na każdą ewentualność, mając w zanadrzu plan B. Polecam!

avatar

Zofia K.

Doradca godny polecenia!!! Profesjonalne podejście do powierzonego mu zadania. Szeroka wiedza z zakresu finansów połączona z cierpliwością i rzetelnością. Z wielką przyjemnością polecam.

avatar

Żaneta S.

Jeśli ktokolwiek szuka profesjonalnego i rzetelnego doradcę to śmiało polecam Pana Sławka , jak dla mnie DORADCA nr 1 w Częstochowie.Znalezlismy się w ciężkiej sytuacji przez POPRZEDNIEGO doradce który zamiast pomóc tylko namieszał ,gdy Pan Sławek wziął sprawy w swoje ręce skutecznie pomógł nam uzyskać kredyt a co najważniejsze w ekspresowym czasie 🙂 Jeszcze raz dziękujemy Za fachową pomoc. POLECAM SERDECZNIE 🙂

avatar

Magda

Polecam Pana Sławka z czystym sumieniem. Fachowe i profesjonalne doradztwo, a pomoc jest od samego początku do samego uruchomienia kredytu, wszystko wytłumaczy i powie co trzeba zrobić, po mimo wykonania chyba z miliona telefonów do Pana Sławka ani razu nie odczułem ze jest znudzony albo zmęczony sprawa wręcz przeciwnie miał ludzkie i normalne podejście co sprawiło ze współpraca była naprawdę przyjemna a teraz możemy się cieszyć własnym domem.

avatar

Michał Bednarek

 

Dodaj rekomendację

Pola oznaczone (*) są wymagane. Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Właścicielem danych osobowych jest Sławomir Stępniak. Możesz w dowolnym momencie zarządać ich usunięcia.