• +48 669-889-564
  • biuro@finanse-stepniak.pl
  • ul. Kilińskiego 11 lok. 5, 42-200 Częstochowa
ja

Z branżą finansową związany jestem od ponad 22 lat. Dzięki zdobytym doświadczeniom, głównie na rynku kredytów hipotecznych, potrafię analizować potrzeby moich Klientów i znaleźć dla nich odpowiednie rozwiązania. Szeroka wiedza, profesjonalizm, rzetelność i empatia sprawiają, że relacje i współpraca z moimi Klientami trwają bardzo często przez wiele lat. Moja praca przynosi mi ogromną satysfakcję, jest moją pasją.

Doświadczenie

  • Expander Advisors – Sieć Mobilna
  • BGŻ BNP Paribas S.A.
  • Alior Bank S.A.
  • Kredyt Bank S.A.
  • Prosper Bank S.A

Co oferuję

Wiedza i doświadczenie

Moje doświadczenie to ponad 22 lata pracy w różnych instytucjach finansowych na stanowiskach ds. kredytów: hipotecznych, samochodowych, gotówkowych i firmowych. Pozyskana w trakcie kursów, szkoleń i wykładów wiedza na temat produktów finansowych, kredytowych, ubezpieczeniowych oraz rynku kapitałowego umożliwia mi rekomendowanie najlepszych rozwiązań. Współpracuję stale z zaufanymi specjalistami z zakresu ubezpieczeń, a także z pośrednikami nieruchomości, rzeczoznawcami majątkowymi i notariuszami.

Odpowiedzialność i zaangażowanie

Jestem osobą silnie zmotywowaną do ciągłego rozwoju, mocno zaangażowaną w wykonywaną pracę. W doborze oferty kieruję się potrzebami Klienta, nie zapominając o etyce i odpowiedzialności. Nielimitowany czas pracy pozwala mi elastycznie zaplanować spotkanie z Klientem, w dogodnym dla niego miejscu i czasie. Utrzymuję z Klientem stały kontakt, na bieżąco informuję o sytuacji, pomagam w tematach okołokredytowych, np. przygotowaniu kosztorysów.

Komunikacja i zaufanie

Potrafię właściwie rozpoznać potrzeby Klienta, przeanalizować oczekiwania, udzielić wszelkich informacji odnośnie produktu i procesu, aby wspólnie dopasować najlepsze rozwiązanie. Doświadczenie wyniesione z instytucji finansowych pomaga mi w komunikacji z pracownikami banków, przed rozpoczęciem i podczas procesu kredytowego. Moja praca opiera się na rekomendacjach, więc zaangażowanie, zaufanie i odpowiedzialność to moje podstawowe motto.